Co všechno zaoceánské parníky nabízí

Na výběr je ze spousty restaurací, barů, pizzerii. Na nealkoholické nápoje, jsou zde připraveny automaty, kde si můžete dát, co hrdlo ráčí. Naopak, ale alkoholové nápoje jsou v barech zpoplatněny. Pro nadšence sportu, nechybí plně vybavené fitcentrum, také běžecká a bruslařská dráha na hodní palubě, která kopíruje hřiště na košíkovou či volejbal, samozřejmě je chráněná záchytnou sítí. Ke koupání si pak můžete vybrat taky hned z několika bazénů a vyřívek.

Nesmí chybět ani trocha kultury v podobě kina a divadla. I internetová knihovna, je Vám k dispozici, aby jste měli možnost komunikovat s pevninou. No a na nákupní centrum, se nesmí přece vůbec zapomenout, které je v každé výletní lodi.

Každý večer se tančí na několika místech paluby, převážně se hraje jazz, ovšem nejhlouběji se nachází prozářená diskotéka s tanečním parketem a barem.

Pro pány je pak přichystané kasino, kde můžou zkusit své štěstí ve hře, dámy naopak uvítají kadeřnický salón, sauny, masážní centrum, kde se naprosto odreagují a zregenerují své tělo a pokožku.

K luxusu patří i prádelny, na vyprání a vyžehlední Vaše prádla, které na palubě taky naleznete. I ordinaci lodního lékaře, zde naleznete.