Historie plavební společnosti Mediteranean Shipping Company

Společnost MSC, má za sebou dlouholetou zkušenost v námořní dopravě. Jako druhá největší nákladní přepravní společnost na světě vlastní na 450 zaoceánských nákladních lodí. V roce 1995 vznikla dceřiná společnost MSC Cruises, jejíž růst byl doslova raketový. Zadávala zakázky na jednu loď za druhou a nyní má jednu z nejmladších flotil. MSC je soukromou rodinnou firmou.

MSC se může pyšnit flotilou 14 lodí: MSC Armonia, MSC Divina, MSC Lirica, MSC Magnifica, MSC Meraviglia, MSC Musica, MSC Opera, MSC Orchestra, MSC Poesia, MSC Preziosa, MSC Sinfonia, MSC Splendida, MSC Seaside (uvedena do provozu v prosinci 2017), MSC Fantasia ( nejmodernější třída).

MSC Yacht Club - Služby pro hosty Yacht clubu, už začínají v přístavu nalodění – poslední chvíle, před naloděním můžete strávit v salonku a samozřejmostí je přednostní odbavení. Personál vysvětlí výhody, které plynou z ubytování v Yacht clubu a osobně pak doprovodí hosty do apartmá. Zde bude pro Vás připraven koš s čerstvým ovocem a přípitek na uvítanou.

Centrálním místem VIP zóny Yacht Club je salon, zvaný Top Sail Lounge, umístěný na palubě 15 nad kapitánským můstkem. Příjemné měkké sedačky, obrovská vyhlídková okna a jedinečné materiály, které jsou použité v interiéru, se spojují do úžasného dojmu pohody, luxusu a jedinečnosti. Jak jinak, než úžasným zážitkem je pohled na širé moře nebo na nádherné panorama města.