Loď MSC Divina recenze

  • Koncem září jsem absolvovala plavbu po Středomoří na lodi Divina. Plavba byla úžasná, vše, včetně letecké dopravy a transfer z letiště na loď,proběhlo bez jakýchkoli problémů. Divina je nádherná loď a tento způsob dovolené je asi jediná možnost, jak poznat za krátkou dobu více měst a zemí, alespoň pro člověka, který nevydrží být týden na jednom místě. Přesto, že je na lodi několik tisíc lidí, vždy se najde bar či jiné klidné místo, kde zrovna nikdo není.Naopak, pokud někdo touží po společnosti a zábavě, na lodi se neustále pořádají nějaké akce např. různé soutěže, výuka tanců, kurzy vaření apod. Určitě pojedu na podobnou plavbu znovu, protože myslím, že až podruhé si to člověk doopravdy užije, když už ví, jak všechno na lodi funguje. Závěrem bych chtěla poděkovat panu Quaiserovi za jeho spolupráci a ochotu po celou dobu od objednávky plavby v lednu až do odjezdu v září, kdy vždy rychle reagoval na všechny maily a dotazy, pomohl vyřídit výměnu kajuty, s předstihem poslal podrobné informace o odjezdu, o výletech atd.
  • Tuto cestovni kancelar mohu jen doporucit. Byli velmi ochotni pri vyrizovani mych vsetecnych otazek a poskytnute sluzby byly opravdu na vysoke urovni. Na takove dovolene, jako je plavba lodi, jsme byli poprve a velmi se nam to libilo. Byli jsme opravdu nadseni. Karibik na lodi MSC DIVINA mohu jen doporucit. Nebudu rozepisovat to, co uz bylo receno v recenzi 2014-06-26, jelikoz je to vsechno pravda a jen bych se opakoval. Jeste bych dodal, ze je mnohem levnejsi si fakultativni vylet koupit primo na miste a ne pres lod. Nekdy jsme usetrili i 80% ceny vyci nabidce na lodi.
  • Služby společnosti J&M Cruise mohu doporučit. Vše fungovalo velmi rychle, komunikace byla bez problémů a poskytované služby byly na vysoké úrovni. Plavba byla se společností MSC, loď Divina, Západní Karibik, plavba byla super, i když služby společnosti MSC byly horší než na MSC Splendidě, na které jsem byla také tento rok.