Lo´ MSC Lirica recenze

  • Jeli jsme s MSC lirica z Hamburku.VybavenÝ a slu×by na lodi OK. NeserioznÝ vÜak je nabÝdka vřlet¨ ze strany MSC,bez ohledu na to,×e p°i tÚto plavbý Helgoland a Newcastle vynechßn ˙dajný kv¨li ÜpatnÚmu poŔasÝ z rozhodnutÝ kapitßna - oznßmeno pouze palubnÝm rozhalsem...Edinburg a Amsterodam - kotveno 30 km od center- na vlastnÝ mýsta zbylo ŔistÚho Ŕasu 3-4 hodiny + nßklady na p°epravu do mýst... Jinak na lodi 70 % lidÝ nad 70 let, kterřm to evidentný nevadÝ.Rozhodný to nenÝ dovolenß pro lidi tou×ÝcÝ po poznßvanÝ!
  • Na lodi Lirica jsem byl, je to supr. Cestovka JOHOHO je zatim jedna z mßla poctivřch. PÝÜi to proto×e ji× dalÜÝ zßjezd od cestovky mßm a uva×uji i o tomto. A pro zajÝmavost, znßmř byl od cestovky nýmeckÚ na 7 dn¨, ×ßdnÚ balÝŔky ×ßdnÚ slevy a za 20.000,-KŔ na jednoho. Nejsem nejak s cestovkou sp°Ýznýn, jen jsem velice spokojenř zßkaznÝk.
  • My jsme taky jeli s MSC Lirica v unoru 2008, ale Karibik a bylo to super :-)Bylo to super,az na ten let, hurikan nad Floridou, ztracenÚ kufry p°i cestý zpßtky a 75% lidÝ na palubý d¨chodci,20% "4%" kamarßdi a 1% st°ednÝ výk.Ale jela bych znova
  • Vrßtili jsme se z krßsnÚ ,i kdy× dost rozhoupanÚ plavby po ZßpadnÝm St°edomo°Ý-Janov-Ajaccio-Korsika,ěÝm,Salerno,Tunis,Malorka,Tulon,Janov.Bylo to skvýlÚ,vÜem doporuŔuji!!!!!